Nábytek a spoluladící látky

KA International

Nábytek a spoluladící látky

KA International Praha

Pro Českou republiku jsme výhradním držitelem franšízy jedinečného konceptu KA International.

Koncept španělského výrobce KA International nabízí svým zákazníkům klasický kvalitní čalouněný nábytek a nepřeberné množství kolekcí potahových a dekoračních látek.

Kolekce čalouněných látek nabízí velkou řadu specifických látek, které jsou určeny do interiérů i exteriérů, jsou opatřeny úpravou proti skvrnám EASY CLEAN, kterou ocení zejména rodiny s malými dětmi a domácími mazlíčky.

Koncept KA International je přizpůsoben svým zákazníkům tak, že každý může být designérem vlastního bydlení. Na připraveném KA dekoratéru máte možnost volit z široké nabídky různých tvarů sedaček, modulárních sedaček, křesel, lenošek, čalouněných lavic, pufů či čel postelí. Dle Vaší volby stylu, preferencí barev či vzorů si v programu vyberete z nepřeberného množství jednobarevných či vzorovaných látek a hned si sami můžete připravit vizualizaci Vámi vybraného čalouněného nábytku, ale rovnou i závěsů, záclon atd.

Můžete si tak sami připravit vizualizaci Vašeho vysněného interiéru, nebo se zastavit v našem studiu a my Vám rádi s výběrem poradíme.