Osvětlení

Designová svítidla

Osvětlení

Designové osvětlení

Stéphane Davidts z Bruxelles Belgie

Jsme rádi, že Vám můžeme na našich stránkách představit exkluzivní ručně vyráběná designová svítidla belgického výrobce Stéphane Davidts.

Všechna designová svítidla jsou technicky dokonalá a jednotlivé řady jsou navrženy tak, aby ladily s různými styly interiérů, kde podtrhnou jedinečný charakter domova.
Atraktivní design svítidel dodá specifickou atmosféru každé místnost domu, ať už je to osvětlení vstupní haly, ložnice, kanceláře, obývacího pokoje.

Všechny tyto místnosti mají specifické požadavky na osvětlení, které naleznete v naší nabídce. Rozhodně nepřehlédněte obrazová světla, která osvětlí a uvedou do života obrazy a díla umění.
Stéphane Davidts navrhuje a vyrábí svítidla v Bruselské dílně s týmem kovodělníků a řemeslníků, kteří jsou špičkovými odborníky v nejsložitějších výrobních technikách.

Designová svítidla z prvotřídní mosazi jsou nejušlechtilejším materiálem pro osvětlení. Zákazníci mohou volit z leštěné či kartáčované mosazi. V nabídce jsou bronzové patiny, kartáčovaný nebo leštěný chrom a nikl. V nabídce povrchových úprav naleznete i lakovaný černý nebo bílý strukturovaný povlak.

Osvětlení nad jídelní stůl mají skvěle navržená zavěšení, které dokonale osvětlí Vaše kulinářské zážitky. Máme širokou škálu designových stropních svítidel, které splní všechny vaše požadavky a briliantně osvítí vaši rezidenci.

Stolní a stojací designové lampy jsou skutečnými dekorativními prvky v interiéru. Máte možnost volit z různých  druhů povrchových úprav kovů a stínidel.
Řada unikátních nástěnných svítidel je navržena tak, aby ladila i s těmi nejluxusnějšími domy.

Pro výrobu stínidel jsou voleny ty nejlepší a nejmódnější materiály a tkaniny z celé Evropy.
Stéphane Davidts nabízí rovněž prémiová ručně vyráběná stínítka. Jsou navrhována pro dokonalý vzhled a konstruována tak, aby zajistila dlouhou životnost.

Vaughan z Anglie

Společnost byla založena v Londýně v roce 1983 uměleckými designéry Michaelem a Lucy Vaughanovými a nyní je jedním z předních designérů a výrobců dekorativního osvětlení na světě.

Vaughan je známý výrobou vysoce kvalitních klasických produktů, které nepodléhají pomíjivé módě, ale jsou nadčasové a známkou dobrého vkusu. Můžeme na nich obdivovat překrásné čisté linie na designových skvostech od počátku 18. století až po současná umělecká díla.

Jedná se o „klasické“ kousky nadčasového designu a kvality, které se krásně snoubí s tradičními i současnými interiéry.

Tyto skvostné produkty pod značkou Vaughan jsou vyrobeny v Británii, nebo dokončeny mistry svého oboru v Británii.