Akustické záclony a závěsy

Akustické záclony a závěsy

Akustické záclony a závěsy

Akustické záclony a závěsy

Z nabídky našeho studia bychom Vám rádi představili i na náš „inteligentní textil“.
Jedná se o akustické látky, ze kterých šijeme na zakázku záclony a závěsy.
Řada našich zákazníků přichází s představou, že když potřebují zabránit hluku v místnosti, musí si volit mezi hutnými a těžkými látkami.

Zákazníci jsou mile překvapeni, že tyto typy textilu jsou tak technicky doladěny, že i záclona či závěs z jemné tkaniny nebo síťoviny dokáže pohlcovat zvuk.
Průhledná akustická záclona je skvělým doplňkem k moderní architektuře z betonu, skla a kovu. Akustické záclony a akustické závěsy jsou často voleny architekty a designéry, protože absorbují nepříjemné ozvěny v prostoru, vyvažují klima a světlo v prostoru, tím zvyšují pocit pohody a klidu, aniž by došlo ke ztrátě jejich vlivu na design.
Disponujeme i tkaninami, které mají speciální certifikaci a zkoušky na decibely.

Tyto závěsy jsou doporučovány klientům, kteří poptávají akustickou látku pro domácí kino či malé nahrávací studio. Nebo těm, kteří chtějí odhlučnit venkovní zvuky a dopřát si příjemné tlumené atmosféry.

Mezi naši specialitu se řadí i akustický samet, který má zároveň i zatemňovací funkci. Ideální pro ty zákazníky, kteří vyhledávají absolutní klid a nerušený odpočinek ve své ložnici.