Závěsy

Hedvábné závěsy

Závěsy

Hedvábné závěsy

Hedvábí na závěsy je přírodním, ušlechtilým materiálem a jedná se vůbec o jeden z nejklasičtějších a nejluxusnějších textilních materiálů. Hedvábí představuje věčnou klasiku, která se vám v interiéru nikdy neomrzí.

Ne nadarmo se říká, pokud o nějakém materiálu hovoříme a chceme tomu dodat patřičný punc kvality a jedinečnosti, že to má „hedvábný lesk“.
Hedvábné závěsy jsou skutečným šperkem, který můžete svým oknům, potažmo svému interiéru dopřát a pohled na ně vám bude dělat radost každý den.
Tento typ závěsu doporučujeme vždy opatřit podšívkou, působí pak krásně nadýchaně a podšívka nám hedvábí na oknech chrání proti slunečním paprskům a měsíčnímu svitu.
Věděli jste například, že měsíční záření je daleko intenzivnější než to sluneční ve svém působení na tento materiál? Ano, je tomu skutečně tak.

Proto jsou naše luxusní hedvábné závěsy vždy podšité, a to bez výjimky, abychom vám mohli zaručit jejich dlouhodobé používání. Můžete si je dopřát v různých variantách – jemně vyhlazené či klasické hrubší struktuře s viditelnými nopky, obecně známé také jako tzv. „šantung“.