Závěsné systémy na záclony

Závěsné systémy na záclony

Závěsné systémy na záclony

Závěsné systémy na záclony

V rámci návrhu a realizace okenních dekorací navrhujeme pro naše zákazníky i nejvhodnější závěsné systémy na záclony a závěsy.

Při návrhu a doporučení vhodného závěsného systému na záclony a závěsy vždy vycházíme ze stylu interiéru a typu zvolené okenní dekorace.

Mezi nejčastěji používané závěsné systémy se řadí hliníkové kolejničky, které jsou propracované do nejmenšího detailu a nabízíme je v té nejvyšší kvalitě.

Jsou nejen technicky dokonalé, kdy Vám zajistí bezporuchové a snadné ovládání okenního textilu po řadu let, zároveň jsou i velmi nenápadné. Kotví se buď přímo do stropu nebo i do stěny. Jsou navrženy tak, že z pohledové strany zákazník nepostřehne žádné kotvící prvky. Lze využít klasický rovný tvar kolejničky; technik Vám přesně na místě může navrhnout i rozličná zaoblení či rohové koncovky a spojky. Tyto kovové závěsné systémy na záclony a závěsy může zákazník volit v bílé, stříbrné i černé barvě.

Hliníková kolejnička i přesto, že je velmi subtilní (výška kolejničky je od 1,5 cm) dokáže bezproblémově udržet i velmi těžké závěsy.

Kolejničky lze kotvit nejen do omítky, ale i betonu a sádrokartonových podhledů.

Hodí se zejména do moderních prostor i prostor ke komerčnímu využívání, ale vzhledem ke své nenápadnosti v žádném případě nenaruší ani klasicky zařízené interiéry.