Okna

Oblékáme okna

Okna

Oblékáme okna

V Kamila Harris Home věříme, že ozdoba vašich oken má hluboký vliv na duši interiéru vašeho domova a tím následně i na to, jak se v interiéru cítíte.
V oblasti okenních dekorací máme mnoho zkušeností s tím, jak dokáží designové záclony a luxusní závěsy na míru zkrášlit Váš domov. Specializujeme se na krásné ručně šité záclony na míru, podšité a prokládané závěsy na míru, pelmety, římské rolety, klasické rolety, garnýže a dřevěné žaluzie.

Při našich realizacích používáme garnýže nejvyšší kvality, ať už se jedná o závěsné systémy na záclony, nebo garnyže špičkové kvality od prestižní firmy Houlès z Paříže.
Pro dosažení potřebného stylu a výrazu používáme při šití luxusních záclon a závěsů na míru různé druhy řasení a aplikací, jako jsou vysoké záložky, prýmky, úvazy atd.

Existuje mnoho možností řešení okenních dekorací v závislosti na vašem prostoru a účelu.
Každé okno je jiné a je třeba ke každému interiéru přistupovat individuálně.

Vždy se snažíme doladit správný výraz oken s ohledem na to, zda je potřeba je zvýraznit nebo občas minimalizovat s ohledem na celkový pocit z prostoru tak, aby interiér působil dokonale a neodolatelně.

V rámci každého projektu zařídíme kompletní zaměření a montáž, aby bylo vše doladěno do dokonalého celku s ohledem na detail.

Stejně jako žena používá různé make-upy na oči, tak i my máme spoustu zkrášlovačů na okna, díky kterým bude váš interiér vypadat neodolatelně a pomůže vám proměnit jeho pocit.