Úvazy na závěsy a dekorace do interiéru

Úvazy a dekorace do interiéru

Úvazy na závěsy a dekorace do interiéru

Úvazy a dekorace do interiéru

Co jsou to úvazy na závěsy?

Úvazy na závěsy jsou doplňkovým šperkem k ozvláštnění a dekorování vašich interiérů.
Díky úvazům můžeme uchytit váš závěs ke straně oken, ať již symetricky či k jedné straně a vytvořit si tak praktický a zároveň estetický prvek na okně.
Na zámeckých oknech či ve francouzských filmech můžete velmi často vidět na okně velice zdobný střapec na závěsy, opatřený výšivkami a korálky.
Ozvláštnit můžete ale i Vaše moderní domy a byty ultramoderními verzemi úvazů na závěsy, které vaši tkaninu na okně patřičně povednou.
My považujeme úvaz za pěkný šperk na vašem okně a jak Vám ukážeme na obrázcích níže, úvaz na závěs je skutečně nejen funkční a dekorativní, ale především krásný.

V rámci našeho studia vám nabízíme i luxusní galanterii na závěsy a polštáře.
Pro vytvoření luxusního polštáře našíváme ozdobné prýmky s výšivkou, všíváme paspulky různých barev a tónů. Při dekorování závěsů používáme vyšívané prýmky, které jsou často zdobeny korálky různých tvarů a velikostí. Umisťujeme je vertikálně ke středovému kraji, nebo horizontálně do horní části závěsů či na spodní okraj. Na spodním okraji závěsů, čalouněném nábytku, ale i stínítkách se v historizujících interiérech překrásně vyjímají našité třásně.
Vašemu interiéru nezaměnitelnou tvář vtisknou i ozdoby klíčů na skříně a komody, které ladíme ve stejném stylu jako použitou luxusní galanterii v rámci interiéru.
Rádi vytváříme váš interiér specifický, který bude odlišný od těch ostatních.