Náš profil

O nás

O nás

Co děláme

Naše společnost působí na českém trhu v oblasti „soft furnishing“ po dobu 10 ti let.

Za tuto dobu jsme se stali skutečnými odborníky na veškeré interiérové vybavení, kde jsou použity tkaniny a látky, včetně osvětlení pro vytvoření jedinečné atmosféry v interiérech.

Naší hlavní specializací jsou okenní dekorace, interiérové stínění a závěsné systémy na záclony a závěsy. S postupem času jsme naši oblast z důvodu poptávky klientů rozšířili o kvalitní pohodlný čalouněný nábytek, krásné tapety, vysoce kvalitní koberce, přehozy, vlněné deky, plédy, polštáře a designové osvětlení. Zkrátka vše “měkké” co dělá váš krásný domov domovem. Dle přání zákazníka vyrábíme individuálně čalouněné kousky, jako jsou čela postelí či čalouněné lavice a konferenční stolky.

Zakládáme si na osobní práci s klientem. Nasloucháme vašim představám a jsme schopni vám udělat průvodce, pokud si nejste jisti nebo zcela ztraceni v tom, jak by Váš domov měl vypadat. Možná máte jen rámcovou představu o vašem vysněném bydlení a nevíte si rady jak dál; od toho jsme tady ovšem my. Sledujeme aktuální trendy v oblasti soft furnishingu, navštěvujeme světové veletrhy Heimtextile ve Frankfurtu a Deco – off Paris odkud si přinášíme nejen nové vzorky látek, ale především “know-how” našich kolegů z textilního průmyslu z celého světa.

Jsme takový váš kurátor, který pro vás vybírá krásu do vašeho interiéru.

Za všemi značkami a jednotlivými produkty, které nabízíme našim zákazníkům si pevně stojíme. Nenabízíme vám nic, co bychom sami nechtěli mít u sebe doma. To je naše filosofie.

Ke spolupráci si vybíráme dodavatele s osobním přístupem, často se jedná o malé rodinné firmy s dlouholetou generační tradicí napříč Evropou.

Těšíme se na vás.
Tým KHH

Náš tým

Náš tým specialistů

kamila@kamilaharrishome.com Detail

Kamila Harris

  • 2013 – DesignŠkola
  • 2006 – Mgr. Univerzita Jana Amose Komenského

„Buďte jiní, buďte originální a nebojte se barev a struktur“. K. Harris

Mám ráda interiéry, ze kterých dýchá osobitost. Můj rukopis naleznete nejčastěji v uhlazené městské eleganci. Baví mě práce s akcenty, kterými může být – barevné stínidlo vaší lampy, umělecký objekt, obraz či koberec. Ráda se vracím do historie, miluji zámecký styl a jsem přesvědčena, že od našich předků se můžeme stále mnohým inspirovat. To je i jeden z důvodů mé lásky ke kombinování historických stylů s dnešní modernou.

Ráda pracuji s doplňky v naší textilní oblasti, ať již jde o úvazy na závěsy, paspule, ozdobné prýmky, střapce na polštáře či tapety. Jde o to, něčím interiér pozvednout, lehce narušit, zkrátka vtisknout místnosti nějakou tvář, nejlépe tu, která odráží osobnost jeho majitele.

Co o mně říká má kolegyně Jitka?

Kamila je živel, se kterým se opravdu nebudete nudit a tuto energii Vám vnese i do Vašich interiérů.

Pokud potřebujete rozzářit a ozvláštnit Váš interiér, Kamila je pro Vás tím správným parťákem a pomocníkem. Na zimu Vám zahalí okna do jemných a teplých sametů (ani si nedovedete představit, kolik jich máme ve studiu a pořád nakupuje další; v létě rozjasní Váš prostor květovými vzory a když si budete myslet, že vás již nemůže ničím překvapit, jako třešničku na dortu použije luxusní přírodní hedvábí.

Kamila miluje francouzské interiéry ve všech jejich podobách. Jejich skrytou rafinovanost i zábavnou provokaci. V interiéru od Kamily to prostě žije. Závěsy Vám ozdobí překrásnými paspulemi a úvazy, vše sjednotí v dokonalý harmonický celek včetně polštářů, koberců, tapet i přehozů.

Kamila Harris

Zakladatelka a interiérová designérka

jitka@kamilaharrishome.com Detail

Jitka Prokopiusová

  • 2012 – INTERMEZZO Škola interiérového designu
  • 1998 – Ing. Vysoká škola Ekonomická v Praze

„Have nothing in your house that you do not know to be useful, or believe to be beautiful.“ W. Morris

V dnešní uspěchané a proměnlivé době toužíme ještě více po harmonickém a útulném domově. Při vytváření takovýchto domovů ráda využívám jasný koncept, cit pro detail, lásku k dokonalému řemeslnému zpracování a přírodním materiálům. Z našich řad látek nejraději pracuji s vlnou a lnem ve všech jeho podobách. Miluji tweedy. Jejich vzory skotské kostky a rybí kosti, které znáte z pánských obleků a kabátů, ráda používám k čalounění. Preferuji vysokou kvalitu, jednoduchost a nadčasovou eleganci.

Mými oblíbenými styly jsou moderní vintage a současný městský design.

Co o mně říká má kolegyně Kamila?

Jitka jezdí ráda na kole, kde ji v létě (když budete mít to štěstí) můžete potkat, jak si veze v košíčku k nám do studia puget čerstvých květin. Má ráda len, sisalové koberce, římské rolety, usedlosti a vesnická stavení. Pakliže sníte o nejkrásnějším vesnickém domě a obáváte se, že uděláte nějaký přešlap, pak vězte, že Jitka o pravém venkovském stylu ví mnohé.

Pokud však toužíte po městském stylu a bydlíte v novostavbě, je to jeden z dalších směrů, kde Vám Jitka poradí. Inklinuje spíše k minimalismu, je velkým perfekcionistou, má ráda lehkost a vzdušnost v interiéru.

Jitka Prokopiusová

Projektová manažerka a interiérová designérka

finance@kamilaharrishome.com Detail

Michael Harris

  •  1975 – Georgetown University, BSFS International Economics
  • 1980 – The Harvard University Graduate School of Business Administration, MBA

Moje angažmá v tomto zajímavém podnikání v oblasti kreativních interiérů má úplně jiné zaměření, než mají moji skvělí kolegové. V podstatě jde o to udělat vše pro to, aby se osvobodili, aby se mohli soustředit na své klienty, projekty a dodavatele. Starám se jednak o veškeré finanční záležitosti, které jsou spojeny s chodem firmy, ale I o zajímavé, časově velmi náročné projekty související s implementací E-Shopu a návrhem zcela nového webu.

Rozdělení odpovědností ve firmě mi připomíná dobu, kdy jsem pracoval v hudebním průmyslu a ve vydávání knih. V těchto kreativních oborech je velmi důležitým přínosem uvolnění kreativních lidí od administrativní a nekreativní práce.

Co o mně říká má kolegyně Jitka?

Michael do našeho týmu vnáší klidnou energii, rozvahu a vizionářský nadhled.
Vyniká neuvěřitelnými analytickými schopnostmi a do našeho dámského bláznivého a kreativního tandemu vnáší řád a pravidla. Finance řeší až s německou přesností a vězte, že naši zákazníci si nikdy nedovolí tomuto empatickému gentlemanovi zaslat peníze po splatnosti. Přestože je Američan, který do České republiky zabloudil před více jak dvaceti lety, baví nás svým překrásným britským sofistikovaným humorem.

A dámy, z jeho sbírky hedvábných kravat, budete šílet.

Michael Harris

Finanční ředitel+