Thibaut & Anna French tapety

Thibaut & Anna French tapety

Thibaut & Anna French tapety

Thibaut & Anna French tapety

Společnost Thibaut byla založena roku 1886 a je nejstarší firmou v USA nepřetržitě vyrábějící tapety.
Tapety Thibaut se staly synonymem pro krásné tradiční i inovativní vzory v rozsáhlé paletě výrazných i tlumených barev.
Vysoce kvalitní tapety Thibaut se pyšní skvělým designem od stylu historických reprodukcí, přes tradiční a klasické vzory až po inovativní vzory.

Naši zákazníci tráví v poslední době doma stále více času a stále více jim záleží na svém obytném prostoru, který chtějí dělat módnější a stylovější.
A tím nejlepším prostředníkem k okouzlujícímu bydlení jsou rozhodně neotřelé tapety od Thibaut.

V Kamila Harris Home v Praze představujeme kompletní kolekci tapet Thibaut. Můžete si buď objednat online na našem e-shopu, nebo si s námi naplánovat kreativní sezení v našem Showroomu v Karlíně, kde si nádhernou kolekci Thibaut osobně prohlédnete.

Americká značka Thibaut získala pod sebe ikonická díla anglické návrhářky Anny French, jejíž ucelenou kolekcí Vás rádi provedeme.
Tapety Anna French jsou vysoce odvážnými a inspirativními díly, která vytváří již od 60. let minulého století. Mezi jejími energickými návrhy naleznete brilantní tapety a látky, které odpovídají jejímu stylu. Tím je odvážné, svérázné a nadčasové používání barev a dynamických scén.
Tapety Anna French jsou jakási malá umělecká díla. Jsou dokonalým spojením tradičního s moderním a vytvářejí jedinečné a poutavé návrhy pro Váš interiér.