Anglické tapety

Anglické tapety

Anglické tapety

Anglické tapety

Anglické tapety jsou v naší nabídce zastoupeny spol. Sanderson Design Group, sdružující značky luxusního interiérového vybavení: Sanderson, Clarke & Clarke, Harlequin a jedinečný, nezaměnitelný Morris & Co.

Značka Morris & Co nese jméno po nejvlivnější postavě uměleckého i společenského života 19. století v Británii, Williamu Morrisovi.
Tento nadaný designér, politický teoretik, vydavatel, aktivista v oblasti životního prostředí, ale i básník, vtiskl do tapet a látek této značky nezaměnitelný charakter.
Snoubí se zde neuvěřitelná řemeslná nadčasová dokonalost a britské umění s obdivem k přírodě. Jeho nesmírně zdobné a sytě barevné řady látek a tapet se řadí ke skutečným britským ikonám.
William Morris tapety jsou určeny spíše pro klasické interiéry. Vedle této řady vznikla i nadčasová kolekce tlumených neutrálů pod názvem PURE MORRIS.
Kolekce Pure představuje vzájemně se doplňující tapety, látky, ale i koberce Morrisových ikonických designů v neutrální paletě tónů, při zachování integrity originálů.
Volba tapet a látek kolekce Morris Pure je ideální pro vytvoření teplých a útulných moderních interiérů pro „únik z okolního světa“.
Jedná se o unikátní a propracovaná díla, která mohou obohatit naši duši i mysl.

Společnost Sanderson oslavila v roce 2020 své 160. výročí a stala se nejstarší dochovanou anglickou značkou ve svém oboru.
Od roku 1923 získala výsadu dodávat tapety, látky a barvy královně Alžbětě II. a Britským královským palácům.
Máme tu čest, že tuto značku můžeme prostřednictvím našeho studia šířit i do vašich domovů.
Sanderson tapety doporučujeme těm zákazníkům, kteří chtějí doma podpořit atmosféru elegantního domova a vybírat můžete z několika stylů.
Tato kolekce ryze anglických tapet nabízí citlivě snoubené ručně kreslené vzory a odvážné interpretace z historických archivů.

Kolekce anglických tapet pod značkou Scion je vhodná do současných trendy retro interiérů, kde skvěle navozuje atmosféru 70. let minulého století, jedná se o tzv. contemporary design. Tento trend představuje určité lákadlo, které se vrací a nějaký čas tady s námi pobude. Kolekce anglických tapet Scion doplňuje kolekce látek a koberců.

Značka Zoffany představuje alchymii barev, damaškových vzorů a tuto sezónu nám přináší opulentní vzory.
Máte rádi květinové vzory, nebo tapety s ptáčky? Pak právě pro Vás je zde Zoffany.

Značka Anna French v našem portfoliu představuje ucelenou kolekci specifických jemných a hravých tapet.
Anna je ikonická anglická návrhářka, jejíž celé portfolio získala ctihodná americká společnost zabývající se tapetami „Thibaut“, kterou Vás rovněž rádi provedeme.