Závěsy a záclony

Závěsy a záclony

Závěsy a záclony

Závěsy a záclony

Naší specializací je výroba funkčních i dekoračních závěsů a moderních záclon na míru.
Když vznikla spol. Kamila Harris Home, byla to právě výroba záclon a závěsů na míru, která byla základem našich služeb.
V tomto oboru jsme již zavedeným studiem a již desátým rokem poskytujeme našim zákazníkům naše služby.
Všechny naše okenní dekorace šijeme ručně v Praze dle nejvyšších nároků a naše postupy splňují ty nejnáročnější standardy.

Doposud jsme zhotovili stovky záclon a závěsů z mnoha druhů tkanin, ať již v klasických či moderních designech.

Čtěte více

Každé zhotovení dekoračních závěsů a záclon je pečlivě s klientem konzultováno, aby bylo zajištěno, že textil bude vypadat a fungovat přesně tak, jak jste si představovali.
Velmi často musí moderní záclony a závěsy vedle estetické funkce poskytovat i praktické řešení okna: udržet teplo v zimě, snížit teplo nebo hluk v létě, vyřešit problém s neobvyklým tvarem nebo velikostí okna. Často řešíme i problém tzv. „tmavého prostoru“, když klient nemá vhodný výhled z okna či dostatek přirozeného světla.

Záclony a závěsy již nejsou pouze tím, čím byly vnímány v minulosti, prostě něčím, „aby k nám ve dne a při rozsvícení nebylo vidět“.
U nás v Kamila Harris Home říkáme, že záclony a závěsy jsou jako večerní šaty ženy, kde každý má svůj vkus, může je měnit dle nálady či dokonce dle ročních období.
Okenní dekorace by měly poskytovat skutečný smysl pro krásu, eleganci, drama nebo dokonce i zábavu.
Moderní záclony a dekorační závěsy jsou tím, čím dokážeme dramaticky změnit vzhled a dojem z místnosti a celého interiéru.

Stylů a možností pro oblečení oken je mnoho, stejně jako u šatů.
Záleží na správně zvoleném materiálu, zda zvolíme podšívku pro závěs a jakou, jakému řasení dáme přednost, jaká bude vhodná délka textilu.
Velmi důležité je zvolenému stylu závěsů a záclon vybrat vhodný systém, tedy garnýže. Zákazníci mohou volit mezi kolejnicemi ve stropě či tyčemi v mnoha designech a materiálech.

Ať navštívíte naše studio s konkrétní představou nebo zatím jen tápete a hledáte tu správnou cestu, vždy jsme schopni Vám profesionálně poradit a pomoci s výběrem.
Když člověk neví kde začít, může to být pro někoho skličující. Nebojte se, jsme tady pro vás.