Závěsy

Lněné závěsy

Závěsy

Lněné závěsy

Len na závěsy je skvělou volbou pro milovníky přírodních látek.
U nás v Kamila Harris Home máme pro naše zákazníky, kteří si přejí lněné závěsy do svých domovů nepřeberné množství struktur a barev. Přejete si nejjemnější len jako pavučinku na svá okna? Nebo potřebujete len na Vaši chalupu?
Rádi byste transformovali váš byt do skandinávského přírodního strohého stylu. Nebo byste chtěli třeba jen těžký len do vaší ložnice?
Všechny naše zákazníky, kteří si k nám přijdou pro své vysněné záclony či závěsy předně seznamujeme se základními charakteristikami lnu, kterou je zejména krásný přírodní vzhled, antibakteriálnost, prodyšnost, ale i jeho mačkavost a schopnost absorpce vody.
Tyto jeho vlastnosti mají zásadní vliv na šití a to, jak se textil v interiéru chová.

Záclona či závěs ze 100 % lnu by dle našeho názoru měl vždy ležet několik centimetrů na zemi. Podtrhne to tak jeho ležérní mačkaný vzhled a není poznat, jak pracuje s vlhkostí ve vzduchu. Při větší vlhkosti se totiž lněný závěs vždy trošku natáhne, či se naopak stáhne. Navíc, již z povahy materiálu je přirozeně tak trochu zmačkaný, proto nelze dosáhnout absolutně rovné linky nad podlahou. V případě, že klient požaduje záclonu nad podlahu z jakéholikov důvodu, například topení v podlaze, volíme jiný materiál „alá len“.
Rádi vám poradíme, od toho jsme tady.